• وبلاگ : شاهد
 • يادداشت : و فائزه لباس مي خرد...
 • نظرات : 1 خصوصي ، 12 عمومي
 • ساعت دماسنج

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  سلام
  قلمت بي ريا است و صاف و روان مي نويسي
  ايشالا موفق باشي
  ضمنا از آفهاي قشنگت هم سپاسگزارم
  موفق باشي

  خطاب به نصيحت گو

  خيلي جالبه که تو موقعيتي که يک خانمي که دلش بخاطر هيچ چيز اين مملکت و اين جوونا نمي سوزه شما به فکر عفت کلام و دخالت تو زندگي خصوصي همون خانوم نسبتا محترم هستين. خانومي که معلوم نيست بر اساس کدوم عفت بلند مي شه راه مي افته تو خيابون و با صداي بلند اغتشاشات رو راهنمايي و جهت دهي مي کنه. شما که به فکر عفت کلام و بحث منطقي هستين به اين سوال من پاسخ بدين که چرا اين خانوم روزي که ارازل و اوباش ريختن تو خيابون و در حال آدم کشي و حمله به مردم بيگناه و حمله به نيروهاي انتظامي هستن بايد بره بازار اونم تو خيابون ولي عصر؟ مي شه بگين؟

  سلام

  بيچاره جوونايي که راه افتادن دنبال يه مشت از خدا بي خبر و گول حرفاشونو مي خورن. ياد اون عکس مرغابي و جوجه هاش افتادم که تو وبلاگتون گذاشته بودين. خاک بر سرشون عرضه صداقت هم ندارن. عرضه اعتراض هم ندارن. خاک بر سرشون. خدا رو شکر که امور مملکت دست اينا نمي افته.

  سلام عليکم

  ممنون از حضور گرمتان

  زيبا نوشتي

  موفق باشيد

  http://basir.dxd.ir

  پاسخ

  خواهش مي کنم . قابل نداشت
  + موزون 
  بذارين مردم خريد عيدشونو بکن بابا!


  با سلام
  ديسون منتظر قدوم شماست.

  (( تئاتر دزفولي ))
  + بصيرت دهنده 

  يه چيز ديگه يادم رفت بگم اينكه بهتر انسان با هر نسيم و طوفاني كه ميوزه با همون نسيم و طوفان به هر طرفي نره و راهشو در اختيار نسيم هاي زود گدر نگزاره امروز رهبري از هم دلي بصيرت وحدت حرف مي زنن ولي عده اي با ادعاهاي بسيار نه عمل مي كنند نه جلوي عمل خودشون رو ميگيرند

  واقعا متاسفم كه سياست از اخلاق پيشي گرفته سياست از قانون پيشي گرفته سياست از عدالت پيشي گرفته و معيار و ملاك برخي ها شده سياست

  + بصيرت دهنده 

  اولا سلام

  دوما شما كه ادعاي اخرت و دين و ديانت دارين ميدونين كه تهمت افطرا و غيبت كردن پشت سر يك نفر ديگه چه گناه نابخشودنيه پس بهتر اوال به عاقبت كارها و حرفهايي كه ميزني فكر كني و بعد به دنبال اين چنين كارايي بيافتي

  درود بر ايت الله هاشمي رفسنجاني

  + يک نصيحتگو 
  اشاره من به لحنش بود ولي باشه اون يک آيتم رو برميداريم بقيه‌ش ظاهرا مورد تاييد است.
  پاسخ

  اون يک آيتم رو به عنوان مثال گفتم! چون عنوان مطلب بود و لابد اصلي ترين مورد مورد نظر شما! ولي در کل بحثي با شما ندارم چون از بي عفتي کلام بدم مياد و اين متن رو هم مخالف عفت کلام نمي دونم وگرنه نمي نوشتمش
  + يک نصيحتگو 
  معيارهاي نداشتن عفت کلام:
  -> و فايزه لباس مي خرد
  -> مد سال ديگه چه رنگيه!
  -> کفشاي ساده ي قرمز پاشنه ده سانت
  -> اين خانم عادت دارن ... ساندويچ بخورن لباس بخرن
  -> حوصله شون سر رفته بود ... با صداي بلند آواز بخونن
  -> آره جون ميرحسين!
  -> جماعت جلبک
  -> ور دل خانوماشون نشستن تو خونه
  -> لباس ميخرن و آواز ميخونن
  اصولا در فرهنگ ايراني به اين ميگن ادبيات بند تمبوني خانم (يا آقاي) تحصيل کرده.
  در مورد حق الناس هم اين که اگر به اخبار سايتهاي خودتون هم سر ميزدي ميدونستي که از ?? بهمن با قرار دادن ون و سپس در آهني در جلوي بن بست خانه موسوي کلا ايشان در خانه حصر هستند (کروبي هم به نحو مشابه) و استفاده از ادبيات «اين حضرات کله گنده وردل خانوماشون نشستن تو خونه و مي گن پليس نذاشت از خونه بيايم بيرون» حق الناس ايجاد ميکند. اين را هر خانم جلسه‌اي اي ميدونه. ديگه چه برسه به آدم صاحب کمالاتي مثل شما. ولي شما به حق الناس و اين گناهان پيش و پا افتاده خودتو مشغول نکن اينا مال عوامه شما همون اوجب واجباتو بچسب!
  پاسخ

  لباس خريدن فائزه خانم عدم عفت کلامه؟؟؟؟اين که حرف من نيست ادعاي خودشونه وقتي بازدداشتشون کردند.با اين توصيفي که شما از عفت کلام کردين از اين به بعد خوندن هر گونه رمان و داستان و داستانک و زندگي نامه و خاطره مي شه خوندن دريايي از کلام هاي بي عفت!!!
  + يک نصيحتگو 
  نداشتن عفت کلام در مطالب شما نشانه اي از بي منطق بودن بحث ها و پوچ بودن استدلال هات داره.
  نکته ديگر اين که از حق الناس در روز قيامت نمي ترسي وارد زندگي خصوصي مردم ميشي؟ يا اين که حفظ نظام از حق الناس هم واجبتر شده جديدا؟!
  همين.
  پاسخ

  1- حفظ نظام از اوجب واجبات است. 2- من به زندگي خصوصي اي وارد نشدم! تمام اين صحنه ها در ملاء عام اتفاق افتاده و در واقع چيزي جز حركات سياسي نبوده. 3- شما مطمئني متن من روخوندي؟
  سلام
  مگه فائزه دوباره پيداش شده؟! تا حالا کجا بود ؟!
  خدا هدايتشون کنه وگرنه ريشه کن.
  پاسخ

  ايشون كلا هستن! ....الهي آمين
  + طراح 
  سلام.خسته نباشيد.از وبلاگتون ديدن کردم.مطالب جالب و خوبي داري ولي اگه دوست داري سريعتر پيشرفت کني يه پيشنهاد دارم.
  امروز بيشترين بازديد از وبلاگ ها و سايت ها از طرف گوگل ارائه ميشه و براي افزايش امار خود ميبايست مطالب وبلاگ و قالب وبلاگ به گونه اي باشد تا رتبه بالاتري در نزد گوگل داشته باشيد.
  مطالب که کار خودتونه و شخصيه اما در رابطه با قالب وبلاگ من ميتونم بهتون کمک کنم که قالبي زيبا و در عين حال کم حجم داشته باشيد.
  در مورد قيمت هم نگران نباش چون باهم کنار مي اييم.
  حالا اگه دوست داري بهم ايمل بزن و بگو چي دقيقا ميخواي تا يه قالب براتون طراحي کنم.قيمتشم از اوني که فکرشو بکني کمتره.
  منتظرت هستم.بهم ايميل بزن.باتشکر