سفارش تبلیغ
صبا ویژن
مسابقه بزرگ وبلاگ نویسی انقلاب ما
دوست از عهده دوستى برنیاید تا برادر خود را در سه چیز نپاید : هنگامى که به بلا گرفتار شود ، هنگامى که حاضر نبود هنگامى که در گذرد . [نهج البلاغه]

شاهد


ای بهترین ناصر

رزمندگان مقاومت

بفرمایید ... بفرمایید

خوش اومدید... خوش اومدید!‍
 

سفر احمدی نژاد به لبنان و استقبال پرشور مردم عزیز لبنان از ایشان به تنهایی خاری بود بر چشم دشمنان اسلام که با شجاعت مثال زدنی دکتر در ایستادن در اتوموبیل و دست تکان دادن برای مردم و پاسخگویی به ابراز احساسات انها تبدیل به تیری شد که به قلب اسرائیل نشست و بزودی رگهای خونی او را یک به یک مسدود خواهد کرد...

این میان روی سخن با داخلی هاست که ایا خدشه دار کردن این اقتدار و عزت جهانی می ارزد به لجبازی ها و پست خواهی های داخلی؟

هرچند در نظام اسلامی راه انتقاد و امر به معروف و نهی از منکر هیچ گاه بسته نیست اما متاسفانه مشکل آنجاست که بسیاری از مثلا انتقادها ، نه انتقاد ، که انهدام هستند!

وای که چه دلنشین بود آن قسمت از سرود مقاومت که می گفت سلام ما را به رهبرمان برسان...شاهد ::: پنج شنبه 89/7/22::: ساعت 9:3 صبح


تفکر بسیجی اصلی ترین نمود اسلام ناب محمدی(ص) و چفیه اولین نشان بسیجی ست. چفیه ای که با دیدنش تداعی سالهای حماسه میشود در ذهن وعطر  پاکی و صفای صاحبانش را به همراه دارد.

دکتر محمود احمدی نژاد در مراسم رونمایی از منشور کورش ، چفیه انداخت برگردن سرباز هخامنشی، کاوه آهنگر و جوان بسیجی.

دور نیست سالهایی که به یمن اصلاح ِ اصلاح طلبان، چفیه لچکی شده بود بر روی موهای هزارویک رنگ دخترکان فاسد تهرانی و از این گذرگاه می خواستند شرف و منزلت  چفیه را پایین بیاورند و در واقع تفکر بسیجی و در نهایت اسلام ناب محمدی را از این مرزو بوم بگیرند.
خدا را شکر می کنم که دست مهربانش را یاریگر این نظام و این مردم ساخت و حالا رئیس جمهوری داریم که به تبعیت از ره بر فرزانه مان می داند قدر چفیه را.

چفیه ای که به گردن سرباز هخامنشی افتاد گذشته تا آینده ی ما را با اسلام ناب محمدی(ص) پیوند زد و از دید این حقیر پاسخی بود به شبهات تازه ایجاد شده با بحث فرهنگ ایرانی مشایی.شاهد ::: دوشنبه 89/6/22::: ساعت 10:14 صبح


به رغم فتنه افکنی ها و دشمنی های پنهان و اشکار ملحدین و منافقین ، هنوز و تا همیشه اسلام عالی ترین دین و آیین بشر خواهد بود.با نگاهی به تاریخ صدر اسلام سیره پیامبر در برخورد با منافقان و بدعتهای آنان جلب توجه می کند. مسئله مسجد ضرار و برخورد قاطع پیامبر با آن و نیز غزوه ها و نبردهای ایشان با کفار و یهودیان راهی پیش پای ما می گذارد که امام راحل(ره) از آن به اسلام ناب محمدی(ص) یاد نمود.

اسلام ناب محمدی(ص) اسلام پا برهنگان و زجرکشیدگان است. اسلامی که با هرگونه استکبار و استعمار سر سازش نخواهد داشت و در چنین اسلامی ست که گناه حتی کوچکش محلی از اعراب ندارد.
پای بندی به ارزشها و استقامت و جهاد برای حفظ آنها از ابتدایی و اصلی ترین صفات چنین اسلامی ست.
در اسلام ناب محمدی(ص) مبارزه با ظلم مرز نمی شناسد و از اینجاست که خیلی راحت می توان با نیم نگاهی به شعار تازه درامده ی " نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران" زاویه داعیه داران خط امام را با اندیشه های والای آن بت شکن عصر متوجه شد.

در مقابل اسلام ناب محمدی(ص) ، تعبیر بسیار دقیق اسلام آمریکایی به چشم می خورد که نماینده اسلامی ست که سر در مسجد و خانقاه دارد و اجتماع را به دست مستکبران و سرمایه داران می سپارد.

چنین اسلامی می شود همان که با غاصب جان و مال و مملکت مسلمانان فلسطینی سر میز مذاکره قهوه می نوشد و از یاد می برد آیات جهاد را.

اسلام آمریکایی همان است که در سرزمین امن الهی مسلمانان شیعه مذهب را قتل عام می کند تا خوشایند اربابان سرمایه دارش باشد.

و در یک کلام اسلام آمریکایی یعنی اسلام سرمایه داری. و یا به تعبیر همان خمینی کبیر این خوی کاخ نشینی ست که دردسر می آورد.خواه این کاخ نشین در لوس آنجلس باشد یا ریاض یا تهران!

اسلام آمریکایی اسلام عیسی به دینش ، موسی به دینش است و نتیجه اش می شود اینکه بین علما اختلاف می افتد که بالاخره گشت ارشاد خوب است یا بد!!

اسلام آمریکایی یعنی ما بهتریم! یعنی اسلام مدیون ماست!

اما اسلام ناب محمدی(ص) یعنی "خدمات متقابل ایران و اسلام".

اسلام آمریکایی همان است که مسولینش می خورند و مستضعفینش دم بر نمی آورند...
و...

اسلام آمریکایی یعنی همان که هزار وچهارصد و کلی سال چشمانمان را بی مهدی (عج) می نماید.شاهد ::: دوشنبه 89/5/25::: ساعت 2:35 عصر


صحبتهای کوبنده ی رئیس جمهور در حرم مطهر امام خمینیره) روح افتخار را در وجود هر آزاده ای زنده می کرد. این که رئیس دولت با این حرارت و اقتدار از آرمانهای نظام و امام و انقلاب بگوید و تأکید بر حرکت در جهت نیل به آنها نماید ، چیزی ست که ملتهای عالم آرزوی آن را دارند. تأکید بر پیروی از امام و رهبری و عشق به ولایت، اسلام خواهی، ظلم ستیزی ، عدالت و... در سخنرانی احمدی نژاد موج می زد و افسوس که این سخنان در هیاهوی پیش آمده به سبب ماجرای سیدحسن خمینی به فراموشی سپرده شد.

ماجرایی که هر چند از قلب پاک ملت نشأت گرفت و نتیجه مستقیم رفتارها و سخنان چند وقت اخیر خودجناب سید حسن و مدیران بنیاد حفظ آثار حضرت امام بود ولی نمی توان دست فتنه گرانی را که کمر به جدایی ملت و امام بسته اند را نادیده گرفت!

روی سخن من با جوانان پرشوریست که قلم به دستان عرصه ی نبرد سایبری هستند.

به هیچ وجه پندیده نیست که آزادی فکر خود را محدود به تیترهای این سایت و آن سایت کنیم. متأسفانه می بینیم که بعد از گذشت یک هفته هنوز بیشتر از نیمی از صفحه اصلی سایتهای مثلا مدافع نظام و دولت اختصاص به مقالاتی در رد (و نه نقد!) سید حسن خمینی دارد و با کمال تعجب کلامی از سخنرانی رئیس جمهور و تحلیل آن در آنها دیده نمی شود. من که نمی توانم این را اتفاقی بدانم!

اینگونه پرداخت همه سویه به ماجرای حرم امام به نوعی هل دادن سید حسن به آغوش فتنه گران است و نکته تأسف انگیز این است که در این چند روز علی رغم تحرکات ناخوش آیند سران فتنه در آستانه سالروز غلط بزرگشان! کمتر سخنی از آنان و افشای وجود نامیمونشان در وبلاگ های مذهبی به میان می آید و توان هموبلاگی هایمان در پرداختن به ماجرای حرم امام صرف می شود . مردم خودشان به بهترین صورت در روز 14 خرداد اعتقاد و درخواست خود را به گوش نوه ی امام رساندند و به قولی در خانه اگر کس است ، یک حرف بس است. بیایید با نوشته هایمان این آخرین فرصت تفکر را از سید حسن خمینی نگیریم.شاهد ::: چهارشنبه 89/3/19::: ساعت 10:12 صبح


دوم خرداد یاد آور اشتباهی بزرگ در عرصه سیاسی ملت ایران. اشتباهی که تا سالها بعد همچنان پاگیر این مرزو بوم خواهد بود. اوضاع آشفته فرهنگی،وضع نامناسب و اسف بار عفاف و حجاب ، حضور مدیران نالایق و در بسیاری از موارد مغرض آن هم در عرصه ی پر اهمیتی همچون فرهنگ چنان ضربه ای به ستونهای فرهنگ چندین هزار ساله ی ایران عزیز وارد کرده که همچنان از لرزه نه ایستاده .

اینجاست که باید برای چندصدمین بار ضرورت بصیرت و شناخت عرصه از سوی تک تک افراد جامعه را گوش زد کرد .بصیرتی که با وجود شعارهای پررنگ و لعاب و دهن پر کن و به ظاهر زیبای انتخاباتی ، امکان شناخت اصلح را برایمان فراهم کند.

هرچند دوم خرداد را می توان معلول عملکردهای غلط دولت پیش از آن نیز دانست (که البته بی راه هم نیست!) اما این نارضایتی نیز دلیل موجهی برای ثبت نام فردی نالایق تر در برگه رأی و در واقع از چاله درآمدن و به چاه افتادن نمی باشد.

برخلاف عده ای که می گویند از بین بدو بدتر ، بد را انتخاب کردیم به عقیده حقیر این گونه توجیهات با توجه به شعارهای کذایی جناب خاتمی در تبلیغات انتخاباتی نظیر آزادی ،که گمان نمی کنم کسی به جز بی بندوباری و  آزادی از نوع غربی برداشت دیگری از آن داشت مگر آنکه قصد خود گول زنندگی داشته باشد! کاملا بی مورد و غیر قابل قبول می باشد.

اللهم اخرجنا من الظلمات الوهم واکرمنا به نور الفهم , اللهم افتح علینا ابواب رحمتک 

 و انشر علینا من خزاین علومک , برحمتک یا ارحم الراحمینشاهد ::: یکشنبه 89/3/2::: ساعت 3:59 عصر


بالا نوشت: این روضه - سخنرانی رو حتما گوش کنید . هم به درد دنیاتون می خوره ، هم آخرت...بارونی که شدین ما رو هم یاد کنید...یا زهرا(س)

--------------------------------------------
شب گذشته اجتماعی از پیروان فرقه ضاله ی تصوف از سراسر کشور به دعوت آوایی، نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی! به این شهر آمدند تا در تجمعی به حمایت از مواضع گشتاخانه ی او در برابر امام جمعه شریف و مردمی شهرستان دزفول بپردازند.

این لشکرکشی بنا بود در مسجد امام خمینی دزفول با سخنرانی آوایی تحت عنوان افشاگری در مورد روحانیت!!برگزار گردد!

اما حضور صدها نفری امت حزب الله راه بر آنان بست و در حالی که با تلاش و هزینه زیاد از سطح شهر و سراسر کشور جمعیتی نهایتا بیست نفری!!! برای حمایت از ساخت غیر قانونی خانه فساد(خانقاه!!!) در دزفول نیرو جمع شده بود با دستور شورای تامین استان و شهرستان مبنی بر غیرقانونی بودن چنین تجمعی ، مراسم پیش از تشکیل به پایان رسید!

تجمع کنندگان با سردادن شعار آوایی آوایی حمایتت می کنیم سعی در به اغتشاش کشاندن اوضاع داشتند که با شعارهای متقابل امت حزب الله روبرو شدند.

گفتنی ست چندیست که آوایی با به کار بردن الفاظ و القاب ناپسند اهانت به امام جمعه شهرستان دزفول را (که همصدا و همقدم با مردم شهرستان به مبارزه با اقدامات فرقه ضاله دراویش می پردازد) درپیش گرفته است که این امر خشم مردم خداجو و عاشق روحانیت شهرستان دزفول را برانگیخته.شاهد ::: چهارشنبه 89/2/22::: ساعت 9:26 عصر


درمورد انحرافی بودن و بدعت بودن اعتقادات دراویش و صوفی گری آنقدر مدرک و سند وجود دارد که هر انسان با انصافی این مطلب را خواهد پذیرفت.

یکی از استراتژی های جنگ نرم ورود بدعت ها و انحرافات در اعتقادات مذهبی افراد جامعه می باشد که دشمنان اسلام ناب محمدی(ص) و انقلاب اسلامی سالهای درازی ست که از این روش بهره می برند. ترویج عقاید بهائیت ، حجتیه ، وهابیت و صوفی گری از جمله این راه کارهاست.

در این میان شهر دارالمؤمنین دزفول که پایتخت مقاومت مردم ایران در دفاع مقدس نام گرفته نیز از گزند این هجمه در امان نمانده و فعالیت افرادی برای جذب جوانان به فرقه تصوف سالهاست که در شهر مشاهده می گردد.

هر چند مردم مسلمان و معتقد دزفولی بارها اقدام به تعطیلی و حتی تخریب خانقاه های آنان نموده اند  اما در سالهای اخیر حمایت برخی مسئولین شهری و بخصوص نماینده شهرستان در مجلس از این فرقه سبب شده تا اعتراض ها ، تظاهرات ها ، راهپیمایی ها ، تجمع ها و تحصن های مردم برای تخریب جدیدترین خانقاه دروایش که تحتن پوشش نام مبارک حسینیه! در حال ساخت می باشد ،به جایی نرسد.

آخرین خبرها حاکی از اهانت های بسیار شدید نماینده و فرماندار شهرستان دزفول به امام جمعه شریف این شهرستان است که تنها به دلیل حمایت ایشان از خواسته به حق مردم مبنی بر تخریب خانقاه بوده است.خواسته ای که طبق استفتاء صریح مقام معظم رهبری و حکم مستقیم جناب آیت الله شاهرودی(رئیس وقت قوه قضائیه)کاملا قانونی و خداپسندانه می باشد!

پخش نوار صوتی این جلسه و اهانتهای آن در میان مردم خشم آنان را برانگیخته و اعتراضات بسیاری را درپی داشته است.

جالب آنجاست که خبرگزاری ها در پوشش خبری تجمع بیش از 200 نفری بانوان دزفولی در آستانه مبارکه امامزاده سبزقبا با تکیه بر گوشه ای از سخنان امام جمعه در این مراسم پیرامون وضع حجاب ، اصل خبر را فراموش کرده و این تجمع را در اعتراض به وضع حجاب اعلام کردند!!!

حال سوالی که در انتظار پاسخش از نماینده شهر هستیم این است که گفته های مردم مبنی براینکه  جناب آقای آوایی(نماینده مردم دزفول در مجلس) آنهمه اعتقادات و مبارزات گذشته خود در راه اسلام اصیل را به فراموشی سپرده و فقط به حمایت از افراد خانواده خودش که از دروایش قدیمی شهرستان می باشند می پردازد، واقعا حقیقت دارد؟

هرچند دیدن عکس ایشان در تبلیغات انتخاباتی میرحسین موسوی این شاعبه را نیز به ذهن می رساند که تمام این حمایت ها در راستای همان انگیزه های ناجوانمردانه ی سران فتنه بوده باشد! الله اعلم...شاهد ::: شنبه 89/2/18::: ساعت 11:21 صبح


دیشب پای کامپیوتر بودم و گوشم به تلوزیون که شنیدن یک خبر کلی من رو خندوند!

در سالگرد فرمان هشت ماده ای مقام معظم رهبری همایشی برگزار شده بود!!!

تا اونجا که من می دونم کلمه سالگرد رو واسه بزرگداشت فردی که از دنیا رفته به کار می برند!

یکی نیست بگه بابا این فرمان واسه اجرا کردنه نه همایش گذاشتن اونهم واسه سالگردش!!! می خواستین یه نسخه از فرمان رو می فرستادین موزه، دیگه کاملا خیالمون راحت می شد که قرار نیست اجرا بشه!

خدایا به کی بگم! یکی یه دیوار بده من سرم رو بکوبم توش!

انصافا این سید اولاد پیغمبر چه زجری می کشن با این زیردستاشون...

متن کامل فرمان هشت ماده ای مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه با مفاسد اقتصادیشاهد ::: شنبه 89/2/11::: ساعت 3:8 عصر


متن زیر طرحیه که توسط آقای سبحان داودی زاده ، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزادی اسلامی واحد دزفول ارائه شده و داره توی اون دانشگاه اجرا میشه. دلتون خواست می شه ازش توی سایر دانشگاه ها هم استفاده کرد:
این برنامه ها به دو صورت دینی وسیاسی و بطور جداگانه  در مسجد(حلقه های معرفتی)و گفتمان دانشجویی که در تالار اجتماعات بصورت سیاسی انجام می پزیرد.
تشکیل حلقه های معرفتی دینی بصورت روزانه بعد از نماز ظهر وعصر در مسجددانشگاه که با حضور جمعیت تقریبی 200 نفره برگزار می شودکه هرهفته یک بحث  دینی مورد نقد قرار می گیرد البته با توجه به فضای معنوی دانشگاه سعی بران نموده ایم که در مسجد حرفی از سیاست به میان نیاید.بعد از هر روز بحث نکاتی را که افراد در مورد ان اختلاف نظر دارند یادداشت کرده و در آخر هفته که بحث با حضور یکی از اساتید مجرب برگزار می شود مورد جواب قرار گیرد.
ادامه مطلب...

شاهد ::: جمعه 89/2/3::: ساعت 6:15 عصر

<      1   2      

>> بازدیدهای وبلاگ <<
بازدید امروز: 61
بازدید دیروز: 93
کل بازدید :575280
 
 > >>اوقات شرعی <<
 
>> درباره خودم<<
مدیر وبلاگ : شاهد[596]
نویسندگان وبلاگ :
اون یکی شاهد (@)[14]


« زبانی دارم که مانند تیغ زهراگین است. با همین زبان از عظمت ملت خود که دارای مکارم بسیار است دفاع می کنم.»
 
 
 
>>لینک دوستان<<
لحظه های آبی
کلبه
بندیر
فصل انتظار
جبهه وبلاگی غدیر
جامانده
اس ام اس های مثبت
پیاده تا عرش
سلمان علی ع
یادداشت های شخصی محسن مقدس زاده
مهربان
سامع سوم
نی نی شاهد
گل آفتابگردون
پا توی کفش شهدا
دریای دل
میم.صاد
سیمرغ
دفاع مقدس
به وبلاگ بر بچون دزفیل(دزفول) خوش اومهِ
یک نفس عمیــــــــــق
طوبای محبت
مهربانی
خاکریز ولایت
هیئت فاطمیون شهرضا
یک جرعه آسمان
عشق نامه
تربت دل
غزه در فلسطین
آنتی التقاط
نگاهم برای تو
حاج آقا مسئلةٌ
حقیقت بهائیت
از این دست
خواهر خورشید
دیسون
نیروی امنیتی
پـــــــــلاک
دکتر علیرضا مخبردزفولی
ناصیران
منم سلام
هنر آشپزی
تمهید سبز
کِلکِ بی کلک
خاک
خاکریز مقاومت دزفول
رحمت خدا
ارمینه
تا اقیانوس(میثم خالدیان)
یاد شهدای اندیمشک
اهدنا الصراط المستقیم
شاعرانه(عبدالرحیم سعیدی راد)
از 57
موجی
ملامحمد علی جولای دزفولی
بانک اشعارعاشورایی(سعیدی راد)
حروف سیاسی
وسعت دل
بُنگروز(پرموز)
ناگهان ترین
سبوحا- حاج اقا جلیلی
کیستی ما(یامین پور)
خورشید عالم تاب
یادداشتهای یک خبر نگار
سراب طنز
مرکز عاشورا دزفول
چوب خدا
راه 57
پایگاه وبلاگ نویسان ارزشی
مسجد حضرت ابوالفضل(ع) اهواز
بچه های مسجد نجفیه دزفول
فاتحان دز
حسین سنگری
الف دزفول
التیام ( شعرهای مستعان)
گروه فعالان مجازی نخیل
بسیجیان پایگاه شهید سیادت
یاد شهیدان و رزمندگان اندیمشک
لبیک یا امام
شهید روح ا...سوزنگر
یک طلبه
پاورقی
خاطراتی شیرین از یک زندگی مشترک
باشگاه خبرنگاران-ویژه نامه شهادت حضرا زهرا(س)
عطار نــــــــــــامه
زن،بصیرت،عفاف و حجاب
نرمافزار مدیریت اطلاعات شهدا(ایثار)
کلیـــــد
میثاق(مسجدامام حسن عسکری دزفول)
خاطرات شهدا
 
 
>>لوگوی دوستان<<
 
 
>>موسیقی وبلاگ<<
 
>>اشتراک در خبرنامه<<
 
 
>>طراح قالب<<