سفارش تبلیغ
صبا ویژن
مسابقه بزرگ وبلاگ نویسی انقلاب ما
خداوند به ابراهیم علیه السلام وحی کرد : ای ابراهیم! من دانایم و هر دانایی را دوست دارم . [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]

شاهد


بالانوشت:ازم خواست شعری به مناسبت روز مباهله بگم تا تو هیئتشون بخونه . قبول کردم ...چند ماه بعد پرواز کرد .دعا کنین مهمون حضرت زهرا(س) باشه...
امروز تمام آسمان خویش من است
انس و ملک و جماد ، درویش من است
چون کفر بترسید ز نفرین بتول
هر معتکف فاطمه همکیش من است
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ازونجایی که بنده مخالف هرگونه ظلم و ستم در هر گوشه و کنار دنیا که باشه هستم ( تف به ریا!)و باز ازونجایی که این جانب حامی هر نوع مظلومی از انسان و حیوان و گیاه هستم لذا بدین وسیله حمایت خودم رو از جدیدترین نوع مظلوم ، یعنی جناب جرج دبلیو بوش! اعلام میکنم...

چرا اینجوری نگاه می کنی؟ خب مظلوم مظلومه دیگه!

نکنه اخبار گوش نمی دین؟ نشنیدین جایزه صلح نوبل رو دادن به اوباما؟! خب این یعنی ظلم دیگه!

نه خیر ، من به اینکه چرا این جایزه رو به رئیس جمهوری که کشورش بیشترین تعداد جنگ رو توی دنیا داره اعطا کردن هیچ اعتراضی ندارم. چون اصلا قرار نیست هچین جایزه ای رو به یه فرد واقعا صلح طلب اعطا کنن و هر کی همچین خیالی کرده ، خب با کمال احترام باید بگم که زهی خیال باطل!

حرف من اینه که این جایزه حق مسلم جناب اعلاحضرت بوش پسر بود که از حلقومش دراوردن و تپوندن تو گلوی این کاکاسیای تازه به دوران رسیده!

هنوز چند ماه از ریاست جمهوری اوباما نمی گذره و توی این مدت دقیقا همون راه و روش بوش رو ادامه داده و بی کم و کاست سیاستهای اونو تو سراتاسر دنیا اجرا کرده. خب شما انصاف بدین اگه قراره جایزه بدن چرا به جرجی جون که 8 سال تموم واسه گسترش نیروهای نظامی آمریکا تو اقصا نقاط دنیا شب و روز و خواب و خوراک نداشت ، ندادن؟شاهد ::: پنج شنبه 88/9/19::: ساعت 8:40 عصر


پ ن1- با دیدن این عکسا اول کلی خندیدم . ولی بعد دلم گرفت وقتی یاد اون همه جوونی افتادم که ندونسته ( درست عین این جوجوا) دنبال میر حسین راه افتادن و ریختن تو خیابون و جناب میر حسین و رئیس روئساش! حتی معرفت این مامان اردکو نداشتن که برگردن و نگاه کنن ببینن چی به سرشون آوردن.

خدایا به همه مون توفیق داشتن بصیرت رو عطا کن ...

پ ن2- ممنون از بزرگه ی عزیزشاهد ::: دوشنبه 88/7/20::: ساعت 5:7 عصر


امروز اصلا از من انتظار مهربون و ادبی نوشتن نداشته باشین! وقتی پای آرامش کشور و دفاع از حریم انقلابم وسط بیاد دیگه قلم از دستم رها می شه!
نمی دونم بعضیا روی چه اصولی واسه خودشون اون قدر قداست ساختن که به همین راحتی عدم انتخاب نامزدشون رو شروع آتش فشان سینه های مردم!!!! قلم داد می کنن و علنی دستور اغتشاش می دن؟ این یعنی قداست؟ لعنت به همچین قداستی !
آقای نسبتا متشخصی که خودت و هوادارات حتی قبل از برگزاری انتخابات حرف از تقلب می زدین! اتفاقا این ماییم که باید با استناد به صحبت های شماها از تقلب داد بزنیم . حالا ما شخصیتمون و اعتقادمون به انقلاب بیشتر از این بچه بازی هاست شما زیادی دور برندارین!
کمترین اشاره ای از رهبر عزیزمون احساس کنیم اتم به اتم وجود خودتون و دارو دستتون رو از روی زمین محو می کنیم . بدونید این ما هستیم که طی هشت سال دفاع مقدس و بعدش شجاعت و جسارتمون رو همه دیدن و به کمترین تحرکمون تموم اون بچه ژیگولهایی که بزک کردین فرستادین سپر بلاتون بشن از ترس خودشون رو خیس می کنن!
چشممان به انگشت رهبریست و تا او اجازه نداده دندان بر جگر می فشاریم اما امان از آن روز...
پس تا صبر انقلابی مون تموم نشده خودتون رو علاً کنار بکشید و بزارید مردم از شادی پیروزی 39 ملیونیشون لذت ببرن. والسلام
مرگ بر عاشقان آمریکا


شاهد ::: چهارشنبه 88/3/27::: ساعت 7:9 عصر


من رأی می دهم چون هستم. و در پاسخ آنان که ناآگاهانه سخن از عدم حضور می زنند می گویم: هر کس رأی ندهد حق اعتراض و انتقاد و حتی تشویق و تحسین ندارد. می توان گفت همانگونه که بیگانگان حق اظهار نظر در مسائل کشور ما را ندارند شخصی که رأی نمی دهد هم چون در انتخاب مسیر دخالت نداشته در ادامه اش نیز بدون حق می باشد!

رئیس جمهور منتخب من باید به فکر من باشد. به فکر تمام مردمی که او را وکیل خود نموده اند . آری در حکومت اسلامی چیزی به نام ریاست وجود ندارد و این انتخاب ها و انتصاب ها در واقع تنها دادن یک حق وکالت است. انتخاب من شخصی است خاکی! کسی که خود را خادم مردم می داند و به این گفته افتخار می کند. کسی که وام دار مردم مستضعف و محروم ایران است نه سردمداران بالاشهر نشین این حزب و آن گروه!

به راستی آیا می توان به شخصی که حتی پیش از آغاز رسمی تبلیغات انتخاباتی در حال باج دهی به افراد و گروه هاست اعتماد کرد؟ آیا می توان از او خواست که در صورت رسیدن به پست و مقام رفقای حزبی خود را و قولهایی را که به آنان داده ، فراموش کند و سرمایه های مملکت را بی کم و کاست برای ارتقای مناطق محروم کشور هزینه کند؟ و اگر بر فرض محال چنین کند آیا حزبش او را به استعفا ! مجبور نخواهند کرد؟؟؟

رأی من کسی ست که برای رسیدگی به مشکلات مردم در دورترین نقاط کشور مسامحه نمی کند و سفرهای خود را با فصل تنظیم نمی نماید ! کسی ست که نه برفهای مناطق کوهستانی و نه گرمای کویر او را از رسیدگی به مردم باز نمی دارد.

رأی من کسی ست که به بی بضاعت ترین افراد جامعه مان امید صاحب خانه شدن می دهد و در هیاهوی جوسازی معرکه گیران برق شادی را در چشمان پدری پیر می افکند که بعد از مرگم فرزندانم بی خانه نمی مانند!

رأی من کسی ست که نه جشنهای روزهای اول انتخاب و نه تکاپوی تبلیغاتی رقبا در پایان دوره او را لحظه ای از خدمت باز نداشت...شاهد ::: یکشنبه 88/2/20::: ساعت 4:50 عصر

<      1   2   3   4   5      

>> بازدیدهای وبلاگ <<
بازدید امروز: 57
بازدید دیروز: 93
کل بازدید :575276
 
 > >>اوقات شرعی <<
 
>> درباره خودم<<
مدیر وبلاگ : شاهد[596]
نویسندگان وبلاگ :
اون یکی شاهد (@)[14]


« زبانی دارم که مانند تیغ زهراگین است. با همین زبان از عظمت ملت خود که دارای مکارم بسیار است دفاع می کنم.»
 
 
 
>>لینک دوستان<<
لحظه های آبی
کلبه
بندیر
فصل انتظار
جبهه وبلاگی غدیر
جامانده
اس ام اس های مثبت
پیاده تا عرش
سلمان علی ع
یادداشت های شخصی محسن مقدس زاده
مهربان
سامع سوم
نی نی شاهد
گل آفتابگردون
پا توی کفش شهدا
دریای دل
میم.صاد
سیمرغ
دفاع مقدس
به وبلاگ بر بچون دزفیل(دزفول) خوش اومهِ
یک نفس عمیــــــــــق
طوبای محبت
مهربانی
خاکریز ولایت
هیئت فاطمیون شهرضا
یک جرعه آسمان
عشق نامه
تربت دل
غزه در فلسطین
آنتی التقاط
نگاهم برای تو
حاج آقا مسئلةٌ
حقیقت بهائیت
از این دست
خواهر خورشید
دیسون
نیروی امنیتی
پـــــــــلاک
دکتر علیرضا مخبردزفولی
ناصیران
منم سلام
هنر آشپزی
تمهید سبز
کِلکِ بی کلک
خاک
خاکریز مقاومت دزفول
رحمت خدا
ارمینه
تا اقیانوس(میثم خالدیان)
یاد شهدای اندیمشک
اهدنا الصراط المستقیم
شاعرانه(عبدالرحیم سعیدی راد)
از 57
موجی
ملامحمد علی جولای دزفولی
بانک اشعارعاشورایی(سعیدی راد)
حروف سیاسی
وسعت دل
بُنگروز(پرموز)
ناگهان ترین
سبوحا- حاج اقا جلیلی
کیستی ما(یامین پور)
خورشید عالم تاب
یادداشتهای یک خبر نگار
سراب طنز
مرکز عاشورا دزفول
چوب خدا
راه 57
پایگاه وبلاگ نویسان ارزشی
مسجد حضرت ابوالفضل(ع) اهواز
بچه های مسجد نجفیه دزفول
فاتحان دز
حسین سنگری
الف دزفول
التیام ( شعرهای مستعان)
گروه فعالان مجازی نخیل
بسیجیان پایگاه شهید سیادت
یاد شهیدان و رزمندگان اندیمشک
لبیک یا امام
شهید روح ا...سوزنگر
یک طلبه
پاورقی
خاطراتی شیرین از یک زندگی مشترک
باشگاه خبرنگاران-ویژه نامه شهادت حضرا زهرا(س)
عطار نــــــــــــامه
زن،بصیرت،عفاف و حجاب
نرمافزار مدیریت اطلاعات شهدا(ایثار)
کلیـــــد
میثاق(مسجدامام حسن عسکری دزفول)
خاطرات شهدا
 
 
>>لوگوی دوستان<<
 
 
>>موسیقی وبلاگ<<
 
>>اشتراک در خبرنامه<<
 
 
>>طراح قالب<<