سفارش تبلیغ
کمک به محرومان
کمک به محرومان
مسابقه بزرگ وبلاگ نویسی انقلاب ما
روز ستمدیده بر ستمکار سخت‏تر است ، از روز ستمکار بر ستم کشیده . [نهج البلاغه]

شاهد


امروز یکی گفت: زین پس به جای واژه ی فریب خورده بگویید ساندیس خورده!. گفتم: این که چیزی نیست ساندیس که سهله! کیک هم می خوریم . شما برو بفکر تشنگی خودت باش که جز با «نسکافه» و« نستله» و «پپسی» رفع نمیشه!  ما با آب خالیش هم راضی هستیم و حاظریم هر 365 روز سال بیایم و از اعتقادمون دفاع کنیم (البته سالهای کبیسه 366 روز) باز خوبه نتیجه انقلاب نارنجی و گل لاله رو دارین می بینید و هنوز نمی خواید از خواب بیدار شید....

سر هر کوهی رسولی دیدند
ابر انکار به دوش آوردند.
باد را نازل کردیم
تا کلاه از سرشان بردار.
خانه هاشان پر داوودی بود،
چشمشان را بستیم.
دستشان را نرساندیم به سرشاخه ی هوش.
جیبشان را پر عادت کردیم.
خوابشان را به صدای سفر آینه ها اشفتیم.

(سهراب سپهری)شاهد ::: چهارشنبه 89/1/25::: ساعت 5:39 عصر


عزیز دل ، اسم شما یادآور تمام تاریخ این انقلاب است و مردم به نام خانواده شما عشق می ورزند . بیایید و شما نیز به مردم عشق بورزید...

چگونه است که عده ای دور شما را گرفته و می خواهند شما را از ملت و ملت را از شما بگیرند و شما متاسفانه تلاشی برای دفع آنان نمی کنید؟

این انتظار زیادیست که در این عرصه ای که فتنه رخ نشان می دهد کمی دقیق تر به مسائل بنگریم؟

مطمئنا شما از نفوذ کلامتان در دلهای مردم ایران آگاهید پس به جاست که در گفته های خود بیش از این دقت داشته باشید.

 آیا برای به باد انتقاد گرفتن تلاش فرزندان این انقلاب برای نشان دادن امام خمینی و اندیشه ها و گفته های فراموش شده ی ایشان به نسل جوان بهتر نبود به جای تکیه بر شنیده ها خودتان تلویزیون را روشن می کردید و لااقل یک قسمت آن را می دیدید؟

باور کنید این حرفها توهین نیست عین عبارت خود شماست:« چنانکه از منابع موثق شنیده‌ام!!!!، برنامه‌ای تحت عنوان شاخص در تلویزیون پخش می‌شود و به گونه‌ای غیر صادقانه و تحریف‌آمیز، شخصیت جامع عارف کامل و مهربان و رهبری مقتدر امام خمینی(س) را مخدوش نموده است»

دیدن این برنامه که روزی چندبار از سیما پخش می شود اصلا کار مشکلی نیست که نیاز به شنیدن از منابع موثق داشته باشد!

باور کنید شما از خواص ترین خواص جامعه ما هستید پس ...شاهد ::: دوشنبه 88/11/19::: ساعت 8:2 صبح


سجده شکر ما ز بودن توست
غزل عاشقانه مان سرودن توست
رهبرا چشم فتنه ها کور است
چشم مالک به لب گشودن توست

(شاهد)

این روزها حرف از پروژه ای به نام جام زهر 2 بر سر زبانها افتاده.

برخی از سیاسیون با توجه به عملکرد عده ای از به اصطلاح خواص در حوادث اخیر معتقدند پروژه ای با عنوان جام زهر 2 در حال وقوع است. این عده بر این نظر هستند که همانطور که برخی با اظهار نظرهاشان باعث شدند امام خمینی جام زهر پذیرش قطع نامه 598 سازمان ملل را بنوشند، اینبار نیز بر آنند تا همچو جامی را به رهبر معظم انقلاب بنوشانند!

هر چند پایه ریزی چنین پروژه ای دور از ذهن نمی باشد اما دست اندرکاران آن باید به این نکته توجه داشته باشند که نسل کنونی با تمام تهاجمات داخلی و خارجی ای که بر اعتقاداتش صورت گرفته اما باز هم زاییده و بالیده انقلاب می باشد و چنین نسلی یقیناً از نسل اول انقلاب که تحصیل کرده و پرورش یافته ی سیستمی طاغوتی بود ، باهوش تر و اسلامی تر و انقلابی تر می باشد.

 و این نکته ای ست که به نظر می رسد خیلی ها آن را به دست فراموشی و غفلت سپرده اند ، اما حقیقت دارد...

نسل جوان کنونی و نیروهای نوپای بسیج که امام را نه دیده بلکه فهمیده اند! و تاریخ انقلاب و رفتار خواص را در دوره های مختلف به دقت بررسی کرده اند ، به قطع یقین اجازه چنین گستاخی هایی را به هیچ کس نخواهند داد...

ظهور نزدیک است...شاهد ::: سه شنبه 88/10/22::: ساعت 11:18 صبح


متن زیر نامه ای است خواندنی از استاد سید محمد روحانی (نویسنده ی کتاب ارزشمند ایستاده در باد)، در جواب یکی از شاگردان شان که بیانیه ی هفدهم آ.موسوی و نامه ی آ.رضایی را برایشان ارسال کرده بود.
یکی از دوستان برایم فوروارد کرده بود. شما هم ببینید.

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذلک؛ اللهم العن العصابه التی جاهدت الحسین و شایعت و بایعت و تابعت علی قتله؛ اللهم العنهم جمیعا.
سلام
مهدی عزیزم
ایمیلت را که شامل بیانیة آقای موسوی و نامة آقای رضایی بود خواندم. از زحمتی که کشیدی ممنونم اما نفهمیدم چرا آنها را برای من فرستادی. اگر منظورت این بود که مرا از محتوای این بیانیه و آن نامه مطلع نمایی، باید عرض کنم که قبل از ایمیل شما آنها را خوانده بودم. اما اگر منظورت این بوده که نظر مرا بدانی، اجازه بده چند سطری برایت بنویسم و گفتگوی مفصل‌تر را موکول کنیم به دیدار حضوری در سر کلاس حلقة مطالعات.

ابتداء، بد نیست بدانی که خانمی از آشنایان خود بنده، در روز عاشورا و در حوالی خیابان کارگر شمالی، با جمعی از این مردم ـ به زعم آقای موسوی ـ خداجوی سبز مواجه می‌شود. این خانم که تمام روزش را صرف عزاداری کرده بود، بی‌خبر از آشوب‌های شهر، وقتی می‌بیند که عده‌ای دختر و پسر جوان، مشغول هلهله و شادی هستند، به آنها تذکر می‌دهد که امروز روز عاشوراست. بی‌چاره، تذکر دادن همان، و کتک خوردن همان. ادامه مطلب...

اون یکی شاهد ::: جمعه 88/10/18::: ساعت 5:3 عصر


این ادعای رسانه های غربی که مردم در حماسه بی نظیر  9 دی برای کیک و ساندیس و ساندویچ به خیابونها اومدن انقدر خنده دار و احمقانه بود که حتی ارزش فکر کردن رو هم برام نداشت ولی حالا که با گذشت چند روز هنوز هم می بینم عده ای از داخل کشور هم دارن همون حرف رو تکرار می کنن ، لازم دونستم فقط یه نکته رو بهشون بگم...

بر فرض محال که شما تا حالا هیچ راهپیمایی رو توی این کشور ندیده باشید و از سبک و سیاق برگزاری اونها اطلاعی هم نداشته باشید ولی اگه بگید عزاداری های عاشورا و تاسوعا رو هم ندیدین دیگه با عرض معذرت باید توی ایرانی بودن خودتون شک کنید چون حتی هموطنان ارمنی و کلیمی و زرتشتی ما هم توی این عزاداری ها شرکت می کنن و نذری می دن...

بله نذری می دن! نذری هایی که انواع مختلف داره از قربونی و حلوا و خرما گرفته تا کیک و شیر و ساندویچ... ولی هیچ کس نمی تونسته و نمی تونه ادعا بکنه که مردم برای گرفتن این نذری هاست که توی عزاداری ها و هیئتها شرکت میکنن...

خب فکر می کنم مثالم به قدر کافی واضح و روشن بود...

در خانه اگر کس است ... یک حرف بس است!

لطفا بیشتر از این عرض خود مبرید که به قول رئیس جمهور مردمی مون ، حتی زحمت ما هم نمی دارید!شاهد ::: سه شنبه 88/10/15::: ساعت 4:5 عصر


موسوی در بیانیه ی خود که به دنبال اغتشاشات روز عاشورا و حضور پرشکوه و بی نظیر مردم انقلابی در راهپیمایی ها و محکومیت سراسری این اغتشاشات , صادر کرد , عملا آشوبگران را هواداران خود دانست و با کمال وقاحت به جای عذرخواهی از پیشگاه امام حسین(ع) و ملت شریف ایران , با حالتی طلب کارانه برای نظام شرط تعیین می کند و اصلا به روی خودش هم نمی آورد که با این همه مدارک موجود همین الان هم از لطف نظام عظیم جمهوری اسلامی ست که اعدام نشده و راست راست در ویلاهای شمال از هوای بی نظیر این روزهای مازندران لذت می برد!

معلوم نیست چه کسی سواد اقتصادی و سیاسی این پیرمرد زن ذلیل ! را به رسمیت شمرده که حالا از بالا تا پایین دولت و قوه قضائیه و صدا و سیما و سیاست خارجی و اقتصاد کشور را به سخره می گیرد و همچنان بر توهمات دشمن پسند خود پافشاری می کند !!

موسوی در بخشی از بیانیه خود می گوید:« جنبش سبز مخالف دروغ است !!!!!! و آنرا آفتی خانمان برانداز برای کشور می داند و از اینرو دروغ های سیاسی و امنیتی و اقتصادی و فرهنگی و امثال آنرا خطری بزرگ برای کشور می دانیم.
ما یک دولت و نظام صادق و رئوف و با شفقت و مبتنی بر آراء مردم می خواهیم که به تنوع آراء و عقاید مردم نه به شکل تهدید که بلکه بصورت یک فرصت نگاه کند. ما سرک کشیدن به زندگی خصوصی مردم، تفتیش عقاید، تجسس، بستن روزنامه ها و محدود کردن رسانه ها را مخالف دین مترقی و رهایی بخش خود و مخالف قانون اساسی برآمده از این دین می دانیم.»

جناب آقای موسوی چه دروغی ازین بالاتر که رأی 24 ملیون ایرانی فهیم را از رأی 13 میلیون هوادار خود کمتر می دانی؟؟ 13 میلیونی که با گذشت زمان رو شدن چهره پلید شما و دوستانتان اکنون بسیاریشان نه تنها از رأی خود پشیمان هستند بلکه من از زبان خیلی هاشان شنیده ام که به خونتان تشنه می باشند!

                                                        

عجیب است که شما سرک کشیدن به زندگی مردم را بد می دانید اما به آتش کشیدن خانه و مغازه و حاصل یک عمر زندگی مردم را عادی می دانید!!!!

موسوی در قسمت دیگری از بیانیه می نویسد:« مسلما حرمت شکنی اگر (!!!!!)در روز عاشورا صورت گرفته باشد مورد تایید ما نیست، اما بدترین نوع حرمت شکنی را کشتن بندگان بیگناه و عزادار در روز عاشورا و در ماههای حرام می دانیم .»

می دانم قوه قضائیه ما که این روزها دایه ی مهربان تر از مادر شده و همین طور پشت سر هم رأفت اسلامی را شامل حال معاندین نظام می کند ! با استناد به همین جمله کوتاه و چند پهلو حکم به برائت موسوی و دارو دسته اش می دهد اما انصاف دهید این جمله بیشتر از اعلام تأسف از هتک حرمت روز عاشورا اعلام جنگ به نیروی انتظامی و مردم انقلابی ای که از حرمت حسینشان دفاع کرده اند , نیست؟

موسوی پخش سخنرانی حجت الاسلام علم الهدی در روز عاشورا را از صدا و سیما را تحریک مردم برای جنگ داخلی می داند و بازهم از کلام امام راحل مایه می گذارد و می گوید:« بکشید ما را , نیرومندتر می شویم» !!!!!!! من که این جمله را تأکید بر ادامه اغتشاشات بر میشمارم ,شما را نمی دانم!

موسوی:«بنده ابایی ندارم که یکی از شهدایی باشم که مردم بعد از انتخابات در راه مطالبات به حق دینی و ملی خود تقدیم کردند و خون من رنگین تر از آن شهدا نیست.» منظور ایشان از «مطالبات به حق دینی و ملی » احتمالا همان به رسمیت نشناختن و متقلب خواندن شورای نگهبان و رئیس جمهور منتخب مردم و عدم حمایت از مظلومان فلسطین و بی احترامی به امام عظیم و شأن و رهبر عزیز انقلاب و ... است! و تازه معلوم نیست منظور موسوی از این که آرزو می کند یکی از شهدا باشد , کدام دسته از شهداست! من که فکر می کنم منظور ایشان شهدایی همچون ترانه و ایمان و... خیلی دیگر که زنده از آب درآمدند  باشد چون برای این دسته از شهدا!!!! مراسم عزاداری پرشکوهتری برگزار شد!

در کنار این بیانیه موسوی توجه به نامه محسن رضایی به خدمت مقام معظم رهبری هم خالی از لطف نیست... نامه ای که رضایی به شیوه ای نه چندان زیرکانه در آن به تلاش برای تبرئه کردن و رها کردن سران فتنه از آتش خشم ملت همیشه در صحنه , دست زده است.

رضایی با تفسیربه رأی  بیانیه موسوی و البته مودبانه کردن آن می گوید:«  عقب نشینی آقای میرحسین موسوی از انکار دولت آقای احمدی‌نژاد و پیشنهاد سازنده ایشان به اینکه مجلس و قوه قضاییه به وظایف قانونی خود در قبال پاسخگو کردن دولت عمل کنند، هر چند دیر هنگام بود ولی می‌تواند سر آغاز یک حرکت وحدت بخش در جبهه معترضین با دیگران باشد.
صدور پیامی از سوی حضرتعالی و یا رهنمودهایی در یک سخنرانی می‌تواند حرکت جدیدی که برای وحدت، همدلی، برادری، گذشت و ایثار در جامعه شروع شده را تقویت و استمرار بخشد تا هم کسانی که در جناح‌های سیاسی اشتباهاتی داشته‌اند از اشتباه خود برگردند و همکاری با یکدیگر را آغاز کنند و هم از شروع فعالیت افراط گرایان جلوگیری و دشمن کمین کرده را نا امید سازند».

جناب آقای رضایی بد نیست به یاد داشته باشید که مقام معظم رهبری بسیار با سوادتر از جناب عالی هستند و خیلی بهتر از شما می توانند بیانیه ی موسوی را خوانده و خود با تدبیر و درایت علی آسایشان راهی را برگزینند که به صلاح مملکت و نظام و اسلام باشد و نیازی به اجازه و راهنمایی شما برای سخنرانی ندارند.

نترسید مردم ما بسیار ولایت مدار تر از آن چیزی هستند که شما فکر می کنید. تا دستور ولی امرمان صبر است , صبر می کنیم حتی اگر تا روز قیامت باشد و هر زمان که ...

متن بیانیه موسوی 
متن نامه محسن رضاییشاهد ::: جمعه 88/10/11::: ساعت 5:22 عصر


به گزارش ایرنا روز گذشته در حالی که شوک ناشی از حضور دهها میلیون نفر از هموطنان عاشورایی مان در سراسر کشور موجب دلهره و انزوای فتنه گران شده بود، انتشار خبر گریختن بعضی سران فتنه از تهران و اقامت آنها در مناطق شمالی کشور نیز بر حیرت و تردید هواداران سیاسی آنان افزود.
افشای ماجرای خروج اضطراری سران فتنه از تهران که موجب تزلزل در اراده طرفداران سیاسی فتنه گران شد، عوامل آنها را در تهران وادار کرد تا با فریب برخی رسانه ها به تکذیب خبر مذکور و حفظ روحیه هواداران شان بپردازند، اما تایید غیررسمی این خبر از سوی منابع درونی خودشان تلاش مذکور را ناکام گذاشت. فتنه گران اینک فقط به عده ای لائیک و ضد انقلاب دل بسته اند تا در چارچوب اهداف ساختارشکنانه خود، به تحرکات ضدامنیتی خویش ادامه دهند.
گزارش ایرنا از ماجرای شمال گردی سران فتنه - که روز سه شنبه و در پی گسترش خشم عمومی ناشی از حوادث تلخ عاشورا ،تهران را به مقصد غرب مازندران ترک کرده بودند – حاکی است حضور یکی از این سران فتنه در شمال کشور تا عصر امروز نیز ادامه داشت.
خبرهای تکمیلی حاکی است سران فتنه پس از خروج از تهران در یک اقامتگاه تفریحی واقع در شهرک گلسار در سلمان شهر مستقر شدند. اگرچه عصر دیروز یکی از سران فتنه تصمیم به بازگشت به تهران را گرفته بود، اما از بازگشت قطعی وی خبری در دست نیست.
براساس این گزارش به دنبال لو رفتن ماجرای اقامت سران فتنه در شمال کشور، آنها ضمن خاموش کردن تلفن های همراه خود، محل اقامت خود را در شهرک گلسار ترک و به مکان دیگری در خیابان هفدهم سلمان شهر نقل مکان کردند که به آقای دکتر "م" (مدیر عامل کارخانه روغن نباتی ...) تعلق دارد.
درباره سایر اقامتگاه های تاکتیکی سران فتنه در غرب مازندران فهرستی در دست است که از جمله آنها یک واحد مسکونی در روستای مارکوه رامسر – متعلق به فرزند یکی از حامیان اصلی اغتشاشگران پس از انتخابات – شناسایی شده است.

منبع ایرناشاهد ::: پنج شنبه 88/10/10::: ساعت 11:20 عصر


جمعه 27/9/88 : ایران یک صدا مرگ بر منافق

شنبه 28/9/88 : مرگ آیت الله منتظری را برد!

تا زمان باقیست، دیگران عبرت بگیرند...شاهد ::: دوشنبه 88/9/30::: ساعت 1:29 عصر
نظرات دیگران: نظر


این چند روزه همه ش دنبال یه متنی ، جمله ای ، عبارتی ، چیزی می گشتم که بتونه آتیش خشمم رو یکم آروم کنه .

تا اینکه دیروز باز هم مولا به داد دلم رسید...
مولای دلم ، حضرت امام خامنه ای ، دیروز در جمع روحانیون سراسر کشور خطاب به عالی جنابان مخملی گفتند: برادران دیروز ما!!!
واقعا ازین عبارت پر معناتر نشنیده بودم .
می دونید که برادر به کی می گن؟ و حتما می دونید که مؤمنین با هم برادرند!...تو خود حدیث مفصل بخوان ازین مجمل...
آقا جان ، سید بزرگوار، دعا می کنم انقلابمون رو با دستهای خودت (با آن نشانه ای که در دست راست خودت داری!) به حضرت صاحب الزمان تحویل دهی...
___________________________________________________________________
دیروز تو چالوس مردم در حمایت از امام و رهبرشون غوغا کردند...

 

 شاهد ::: دوشنبه 88/9/23::: ساعت 9:24 صبح


وبلاگ شاهد هتک حرمت به ساحت مقدس امام خمینی(ره) را محکوم می کند و مجازات مرتکبین آن را خواستار می باشد.

ما منتظریم تا محرم گردد / هنگامه ی امتحان فراهم گردد

ما می دانیم و تیغ و حلقوم شما / یک مو ز سر علی اگر کم گردد!شاهد ::: شنبه 88/9/21::: ساعت 3:8 عصر

<      1   2   3   4   5      >

>> بازدیدهای وبلاگ <<
بازدید امروز: 30
بازدید دیروز: 93
کل بازدید :575249
 
 > >>اوقات شرعی <<
 
>> درباره خودم<<
مدیر وبلاگ : شاهد[596]
نویسندگان وبلاگ :
اون یکی شاهد (@)[14]


« زبانی دارم که مانند تیغ زهراگین است. با همین زبان از عظمت ملت خود که دارای مکارم بسیار است دفاع می کنم.»
 
 
 
>>لینک دوستان<<
لحظه های آبی
کلبه
بندیر
فصل انتظار
جبهه وبلاگی غدیر
جامانده
اس ام اس های مثبت
پیاده تا عرش
سلمان علی ع
یادداشت های شخصی محسن مقدس زاده
مهربان
سامع سوم
نی نی شاهد
گل آفتابگردون
پا توی کفش شهدا
دریای دل
میم.صاد
سیمرغ
دفاع مقدس
به وبلاگ بر بچون دزفیل(دزفول) خوش اومهِ
یک نفس عمیــــــــــق
طوبای محبت
مهربانی
خاکریز ولایت
هیئت فاطمیون شهرضا
یک جرعه آسمان
عشق نامه
تربت دل
غزه در فلسطین
آنتی التقاط
نگاهم برای تو
حاج آقا مسئلةٌ
حقیقت بهائیت
از این دست
خواهر خورشید
دیسون
نیروی امنیتی
پـــــــــلاک
دکتر علیرضا مخبردزفولی
ناصیران
منم سلام
هنر آشپزی
تمهید سبز
کِلکِ بی کلک
خاک
خاکریز مقاومت دزفول
رحمت خدا
ارمینه
تا اقیانوس(میثم خالدیان)
یاد شهدای اندیمشک
اهدنا الصراط المستقیم
شاعرانه(عبدالرحیم سعیدی راد)
از 57
موجی
ملامحمد علی جولای دزفولی
بانک اشعارعاشورایی(سعیدی راد)
حروف سیاسی
وسعت دل
بُنگروز(پرموز)
ناگهان ترین
سبوحا- حاج اقا جلیلی
کیستی ما(یامین پور)
خورشید عالم تاب
یادداشتهای یک خبر نگار
سراب طنز
مرکز عاشورا دزفول
چوب خدا
راه 57
پایگاه وبلاگ نویسان ارزشی
مسجد حضرت ابوالفضل(ع) اهواز
بچه های مسجد نجفیه دزفول
فاتحان دز
حسین سنگری
الف دزفول
التیام ( شعرهای مستعان)
گروه فعالان مجازی نخیل
بسیجیان پایگاه شهید سیادت
یاد شهیدان و رزمندگان اندیمشک
لبیک یا امام
شهید روح ا...سوزنگر
یک طلبه
پاورقی
خاطراتی شیرین از یک زندگی مشترک
باشگاه خبرنگاران-ویژه نامه شهادت حضرا زهرا(س)
عطار نــــــــــــامه
زن،بصیرت،عفاف و حجاب
نرمافزار مدیریت اطلاعات شهدا(ایثار)
کلیـــــد
میثاق(مسجدامام حسن عسکری دزفول)
خاطرات شهدا
 
 
>>لوگوی دوستان<<
 
 
>>موسیقی وبلاگ<<
 
>>اشتراک در خبرنامه<<
 
 
>>طراح قالب<<