سفارش تبلیغ
صبا ویژن
مسابقه بزرگ وبلاگ نویسی انقلاب ما
آنکه در خردسالی بپرسد، در بزرگسالی پاسخ دهد [امام علی علیه السلام]

شاهد


حدوداً سه هفته پیش این آزمایش رو انجام دادم. این دوتا پرتقال یه روزی عین همدیگه بودن. روی یکی شون لفظ جلاله الله رو نوشتم و روی اون یکی... فقط نام پلید شیطان این بلا رو سر سمت چپی آورده. کارهای شیطانی چه بلایی سر روح و جسم ما میارن؟

الله اکبر 

خدای مهربونم منو ببخش که جز خودت کسی رو ندارم...شاهد ::: سه شنبه 89/4/8::: ساعت 11:50 صبح


مِه تیه عالم هستی علیَ مردمکی

مو یقینُم به ایانَس ندارم شَکَکی

نم ونه کعبه دِگه سی دل هیچ کس تَرَکی

لِف علی مارِِ زمونه نَمیاره کووَکی

شعر از محمد نافعی(منتظر)

ترجمه: در چشم عالم هستی علی مردمک است

من یقینم به همین ست و ندارم هیچ شکی

کعبه دیگر برای خاطر هیچ کس ترکی برنمی دارد

و مادر زمانه پسری مثل علی نمی زاید.شاهد ::: جمعه 89/4/4::: ساعت 12:57 صبح


بالانوشت:عود بسوزانید و کوچه های دلتان را مفروش از شکوفه کنید؛ که برترین مخلوقات خداوند، از راه می رسد. محمد صلی الله علیه و آله می آید؛ بامعجزه شق القمر. آسمان، به پیشوازش، خاک جزیرة العرب را ستاره می پاشد.ای همسایگان روشنی و نور! دف بزنید و آستین بیفشانید که رحمت دو جهان، با قدم های بهشتی اش، زمین را متبرک کرده است. سپیده دم، به مبارک باد دریا آمده است و کوه، سرود میلادی بزرگ را به بازتاب برخاسته. او می آید و آیین مهربانی، روح بشریت را تسخیر خواهد کرد .""الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم""

  ***************************************************                      
موسیقی یکی از ابزار تهاجم فرهنگی از قبل ، و در حال  حاظر جنگ نرم بوده و می‌باشد. آنچه که در مورد موسیقی در مورد شیطان پرستی دریکی از پست‌های قبلی ذکر شد نمونه کوچکی از تلاش دستگاه استکبار جهانی و رسانه‌های  دیداری و شنیداری امپریالیزم غرب و بالاخص هالیوود و بی بی سی در خصوص القای فرهنگ غربی و شیطان پرستی بوسیله موسیقی است.

افراد بسیار مشهوری که شاید شنیدن نام آنها در صف شیطان پرستان صهیونیست، هر شنونده و بیننده را متحیر و متعجب کند، از ستارگان سینمایی تا ورزشکاران بسیار محبوب چه خارجی و چه ایرانی! و چه سیاستمداران مشهور!

در زمان پس از پیروزی انقلاب برای ما که یه چیزایی از اون دوران متوجه می شدیم دقیق یادم هست این بی بی سی که بعضی ها دارن سنگش رو به سینه می زنن در زمان جنگ وقتی اخبارش تموم می شد گوینده، شنوندگان رو به یک ترانه بسیار زیبای فارسی  دعوت می کرد ترانه‌هایی که معمولا با مضامین بسیار زشت و یا پیش و پا افتاده و یا از عشق‌های درپیتی دختر و پسر حکایت داشت! و این درحالی بود که جوانان ما در جبهه‌ها درحال جنگیدن بودن و بسیاری از خانواده‌های شهدا و جانبازان و رزمندگان درحال درد کشیدن و بسیار دیگری آواره! این بی بی سی فارسی به ظاهر بی‌طرف کجا به درد این مردم رسید؟ به غیر از وارونه جلوه دادن مسائل و یا استفاده از اخبار درست و نتیجه گیری غلط از آنها؟ و بقول بعضی‌ها از 100 خبر 99تا راست بود اما یه دروغش به همه اون 99تا می چربید! که البته الآن شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی که مثل قارچ رشد کردن هرکس به طریقی دین این رسانه‌ی پیر رو ادا می کنن!

از همه اینها که بگذریم موسیقی و بخصوص موسیقی حرام مثل صدای ترانه‌های عجیب و غریب ماشینهایی که از کنارمون در خیابون رد میشن و یا شوهای رنگارنگ و ترانه‌های شبکه‌های ماهواره‌ای یکی از روزمره‌ترین و عادی‌ترین مسائل برای خانوده‌ها، دانش‌آموزان، دانشجویان و ... شده و حتی ترانه و رقص بصورت آن لاین! با دستگاه‌های متنوع یکی از لوازم لاینفک بسیاری از عروسی‌ها و مجالس جشن و عروسی و...

نظرشما رو به این مطلب جلب می کنم:مدونا خواننده مشهور امریکایی است که از آیین کانولیک به فرقه کابالا(فرقه عرفانی یهود یا شیطان پرستان صهیونیست) گرایش پیداکرده است که همراه همسر خود با شیمون پرز نیز دیدار می کند.

دیوید بکام فوتبالیست مشهور که شاید عکسش به درودیوار اتاقتون، آدمس بچه‌ها ، مجلات ورزشی و در جستجوی گوگل هم براحتی میشه دیدش! به همراه همسرش در ماه مه 2004 به عضویت فرقه کابالا درآمده است(حالا دلایل تیپ زدن‌های عجیب و غریب خودشو و بچش رو میشه توجیه کرد!)

یک مورد واقعی برای تاثیر سریع و غیرقابل انکار اینگونه پیامها بر مغز این است که در یکی از سینماهای نیویورک در طی پخش یک فیلم خاص، میزان خرید نوشابه کوکا کولا و پاپ کورن به چندین برابر حالت عادی می رسید. دلیل آن این بود که صحنه قابل دیدن دریک لحضه برای چشم در روای نوار فیلم 5 یا 6 قاب است؛ طراح این کار بین هر 16قاب یک اسلاید کارگذاشته بود که روی آن نوشته شده بود نوشیدن کوکا کولا و خوردن پاپ کورن لذت بخش است، دیدن این اسلاید برای چشم غیرممکن بود و این قضیه زمانی لو رفت که فیلم روی یکی از همین اسلایدها پاره شد و این عبارت روی سینما دیده شد که البته کار به دادگاه کشیده شد. این نمونه نشان گر قدرت مغز انسان است که از هر کامپیوتر سریعتر و دقیقتر عمل می کند.

حال به نظر شما چه قدر از اینگونه پیامها پشت ترانه‌ها و آهنگهایی که ما هرروزه خواسته و یا ناخواسته به اونا گوش میدیم پیدا میشه. به نظر شما اگه حتی هیچ پیغام مخفی هدفداری از این دست هم پشت این ترانه ها و آهنگها هم نباشه حتی با یک دید کاملا ساده لوحانه و سفیهانه!؟ چی؟

پیامبر اکرم(ص) در حدیثی با این مضمون می فرمایند : "گوش دادن به غنا باعث بی غیرتی مرد نسبت به زنش می شود"

التماس دعاشاهد ::: سه شنبه 88/12/11::: ساعت 11:36 عصر


در غرب سال 1950 را سال تولد و نزول رسمی شیطان به وسیله موسیقی نامیده اند و در همین سال بود که گروه «بیتل ها» و «الویس پریسلی» که از شعبات گروه «راک اند رول» هستند شروع به کار کردند و مروج مکتب شیطان پرستی شدند.
این گروه ها بر طبق گفته ها و نوشته هایشان ، نفس و زندگی خود را به شیطان سپرده اند و شیطان را چون خدای خود می پرستند.این گروه های شیطانی قادرند به وسیله کنسرتی که اجرا می کنند مردم را به صدمه زدن به خود و حتی خودکشی ترغیب کنند.
گروه های شیطان پرست را به طور کلی به عنوان گروه«راک اند رول» می شناسند که خود به گروههای کوچکتری تقسیم می شود مثل: «جمعه سیاه»، «سنگهای غلطان»، «پینک فلوید»، «وسپ» که نام خود را از حروف اول جمله« ما امت شیطان هستیم» گرفته اند و «بوسه» که به لژیونر شیطان ملقب است.

علائمی که این گروه ها برای نیروگرفتن از آن استفاده می کنند عبارت است از: صلیب برعکس، ستاره(مانند ستاره هایی که بر روی برخی شلوارهای جین و لی وارداتی است)، ستاره اسرائیل و ...اما در مورد پیامهای این آهنگ ها می توان گفت این آهنگ ها بر پایه کفر به خدا و انبیاءالهی و نفی عدالت و محبت خدا، دعوت به زنا و سکس، مواد مخدر، خودکشی و قتل است.
این پیام ها با صدای بسیار ضعیف و کوتاه در پس زمینه نوار ضبظ می شود که گوش قادر به شنیدن آن ها نیست.
«ویلیام دورل» دکتر مغز طی تحقیقات 14 ساله خود می نویسد:«در مغز انسان دستگاهی مانند کامپیوتر وجود دارد که اطلاعات غیرمنطقی و مستقیم را از مغز دور می کند و انسان را وامی دارد تا این اطلاعات را فراموش کند...ولی اگر هرگونه اطلاعاتی به بخش خاصی از مغز برسد مغز آن را بدون چون و چرا پذیرفته و جزء قواعد روزمره خود قرار می دهد...با این روش می توان به سادگی اطلاعات خاصی را وارد سیستم اطلاعاتی مغز کرد بدون اینکه شخص موقع شنیدن متوجه پیام درونی ان شود.این سیستم اطلاعاتی و گیرنده پیام ها را در اصطلاح (پیامهایی که گوش نمی شنود ولی مغز آن ها را دریافت می کند) می گویند.


حال چند نمونه از از پشت آهنگ های مشهور را می آوریم: «منظور از پشت آهنگ: همان نوار وقتی از انتها به ابتدا و با دور کند پخش شودمضمونی کاملا شیطانی را به گوش خواهد رسانید.»
آهنگ «لایس لابونیتا» از «مدونا» که جاهایی از این آهنگ به زبان اسپانیولی خوانده می شود و کلمه «گومو برگن» تکرار می شود که پشت نوار این عبارت است:«به من شیطان گوش بده»
در اجرای دیگری چنین خوانده می شود:«...بوی عطر تو چه دل پذیره...» و پشت آهنگ این عبارت است: «...شیطان خدای ماست...»!شاهد ::: پنج شنبه 88/12/6::: ساعت 5:40 عصر


 تموم ماجرا از همون شب وفات پیامبر شروع شد! نه، اشتباه نکن ! قضیه این نیست که یه عده اینو بخوان و اونو نخوان! بحث سر اینه که تا قبل از اون روز حرف حرف خدا بود و از اون روز به بعد حرف خدا زمین گذاشته شد...

مسئله اصلی اینه که حکومت خدا رو بپذیریم یا غیر خدا رو! اونا با علی مشکل نداشتن ، مشکل اصلیشون با خدا بود... از اون روز به بعد هم هر روز بیشتر از پیش خدا رو کنار گذاشتن...حتی وقتی دوباره سراغ علی(ع) اومدن و با اصرار و حتی زور ازش خواستن حکومت رو قبول کنه به خاطر خدا نبود . علی رو به عنوان یک انسان عدالت محور که می تونه مشکلات دنیاشون رو حل کنه قبول کردن نه به عنوان خلیفه ی خدا!

حالا هم همینطوره و تا قیامت هم همینطور خواهد بود! ما باید تکلیفمون رو با خودمون مشخص کنیم ؛ حکومت خدا رو می خوایم یا غیر خدا رو!

 حتی اگه میلیونها نفر بیان و بخوان بر خلاف حکم خدا کسی رو حاکم کنن، باز هم حق با خداست! این درست نقطه ی تفاوت مردم سالاری دینی و جمهوری اسلامی با سایر اشکال دموکراسی توی دنیاست.

خدایا ، ما رو شکرگزار نعمت ولایت فقیه قرار ده.الهی آمینشاهد ::: جمعه 88/11/30::: ساعت 3:21 عصر


عرفه...روز شناخت... امروز باید شناخت راه روشن عاشقی را...باید انتخاب کرد مسیر بودن را... همقدم مسلم ، مسلمانی را آبرو می بخشی یا ...؟

حسین عزم سفر دارد...
عشق ، عاشق می طلبد...

این روزها که می گذرد
هر روز احساس می کنم
کسی در باد صدا می زند...

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

پ ن: اون یکی شاهد الان کنار ضریح و گنبد طلایی مولا امیرالمومنین دعاتون می کنه...فرصت نشد خداحافظی کنه ...شاهد ::: جمعه 88/9/6::: ساعت 7:34 صبح


میگه : کافری ! چون میری تو حرم امامها و امام زاده ها و از اونا خواسته هات رو می خوای.
میگم : خب چه اشکالی داره مگه؟
میگه : خود خدا گفته «لاتدعوا مع الله احداً»
میگم : اون در مورد پرستش و عبادت بوده.من این بزرگواران رو فقط شفیع خودم پیش خدا قرار میدم. اونا از من آبرومندترن. ازشون می خوام خواسته ی منو اونا از خدا بخوان. یه جورایی پارتی بشن واسم.ازشون کمک می خوام.
میگه : از هیچ کس غیر خدا نباید کمک بخوای
میگم: خدا هر کاری رو با وسیله ش انجام میده. اگه گرما می خوایم باید بریم سراغ آتیش. سلامتی می خوایم باید دارو بخوریم . بریم پیش دکتر . این کارا هیچ کدومش شرک نیست. خود خدا گفته «تعاونوا علی البر و التقوی». خب ما که از هر کسی تو این دنیا کمک می گیریم , چه اشکالی داره که از بهترین بنده های خدا کمک بخوایم؟
میگه : اونا مردن! مرده که هیچ کاری ازش برنمیاد. چیزی نمیشنوه.
میگم: این چه حرفیه! مگه پیامبر بعد از جنگ بدر نرفت بالای سر کشته های کفار و صداشون کرد! به پیامبر گفتن: آیا مرده ها رو صدا می زنید؟ جواب دادن: بله, شما از اونها شنواتر نیستید. فقط نمیتوانند جواب بدهند.» تازه این همه آیه داریم درمورد اینکه دنیای بعد از مرگ دنیای زندگیه و مرگی توش راه نداره. دیگه بگذریم از ایه هایی که در مورد شهدا نازل شده« و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون» و خیلی آیه های دیگه.

سرشو میندازه پایین. دنبال جواب می گرده...
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پ.ن: پس فرقی میان وهابیت و بهائیت نیست چون هردو یک هدف را دنبال می کنند : {امنیت اسرائیل و حذف  اسلام واقعی}!!
عربستان،  به کجا چنین شتابان؟     http://www.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=791223شاهد ::: یکشنبه 88/8/24::: ساعت 8:46 صبح


 

شهید بهشتی: حتی به دشمنتان هم دروغ نگویید...شاهد ::: پنج شنبه 88/8/21::: ساعت 10:12 صبح


تصویر بارگاه ملکوتی ائمه بقیع قبل از تخریب توسط وهابیت ملعون و منحوس در شوال 1344 ه . ق ( جامانده)

بررسی اوضاع و احوال کنونی وهابیت در گفت‌وگوی صمیمانه دانشجویان با دکتر عصام العماد( پایگاه حوزه -پرسمان . آذر 1386 . شماره 60)ادامه مطلب...

شاهد ::: شنبه 88/7/25::: ساعت 1:4 عصر


امشب سالگشت ضربت  اشقی الاشقیا بر عدالت ...

که هنوز پس از هزار و اندی سال عدالت برپا نخاسته است ...

به امید آن روز ...

یا مولی(ع) مددی کن تا از منتظران واقعی گردیم  

انشا الله

در این شبها رحمت خدا جاریست مانند سیل نه همچون باران!

اگر دلتان لرزید ، قلبتان شکست ، اشکتان جاری شد ، یادتان باشد  یکی اینجاست محتاج دعا ...اون یکی شاهد ::: سه شنبه 88/6/17::: ساعت 9:42 عصر

<      1   2   3   4   5      >

>> بازدیدهای وبلاگ <<
بازدید امروز: 58
بازدید دیروز: 93
کل بازدید :575277
 
 > >>اوقات شرعی <<
 
>> درباره خودم<<
مدیر وبلاگ : شاهد[596]
نویسندگان وبلاگ :
اون یکی شاهد (@)[14]


« زبانی دارم که مانند تیغ زهراگین است. با همین زبان از عظمت ملت خود که دارای مکارم بسیار است دفاع می کنم.»
 
 
 
>>لینک دوستان<<
لحظه های آبی
کلبه
بندیر
فصل انتظار
جبهه وبلاگی غدیر
جامانده
اس ام اس های مثبت
پیاده تا عرش
سلمان علی ع
یادداشت های شخصی محسن مقدس زاده
مهربان
سامع سوم
نی نی شاهد
گل آفتابگردون
پا توی کفش شهدا
دریای دل
میم.صاد
سیمرغ
دفاع مقدس
به وبلاگ بر بچون دزفیل(دزفول) خوش اومهِ
یک نفس عمیــــــــــق
طوبای محبت
مهربانی
خاکریز ولایت
هیئت فاطمیون شهرضا
یک جرعه آسمان
عشق نامه
تربت دل
غزه در فلسطین
آنتی التقاط
نگاهم برای تو
حاج آقا مسئلةٌ
حقیقت بهائیت
از این دست
خواهر خورشید
دیسون
نیروی امنیتی
پـــــــــلاک
دکتر علیرضا مخبردزفولی
ناصیران
منم سلام
هنر آشپزی
تمهید سبز
کِلکِ بی کلک
خاک
خاکریز مقاومت دزفول
رحمت خدا
ارمینه
تا اقیانوس(میثم خالدیان)
یاد شهدای اندیمشک
اهدنا الصراط المستقیم
شاعرانه(عبدالرحیم سعیدی راد)
از 57
موجی
ملامحمد علی جولای دزفولی
بانک اشعارعاشورایی(سعیدی راد)
حروف سیاسی
وسعت دل
بُنگروز(پرموز)
ناگهان ترین
سبوحا- حاج اقا جلیلی
کیستی ما(یامین پور)
خورشید عالم تاب
یادداشتهای یک خبر نگار
سراب طنز
مرکز عاشورا دزفول
چوب خدا
راه 57
پایگاه وبلاگ نویسان ارزشی
مسجد حضرت ابوالفضل(ع) اهواز
بچه های مسجد نجفیه دزفول
فاتحان دز
حسین سنگری
الف دزفول
التیام ( شعرهای مستعان)
گروه فعالان مجازی نخیل
بسیجیان پایگاه شهید سیادت
یاد شهیدان و رزمندگان اندیمشک
لبیک یا امام
شهید روح ا...سوزنگر
یک طلبه
پاورقی
خاطراتی شیرین از یک زندگی مشترک
باشگاه خبرنگاران-ویژه نامه شهادت حضرا زهرا(س)
عطار نــــــــــــامه
زن،بصیرت،عفاف و حجاب
نرمافزار مدیریت اطلاعات شهدا(ایثار)
کلیـــــد
میثاق(مسجدامام حسن عسکری دزفول)
خاطرات شهدا
 
 
>>لوگوی دوستان<<
 
 
>>موسیقی وبلاگ<<
 
>>اشتراک در خبرنامه<<
 
 
>>طراح قالب<<